Zapisz się na szkolenie online ZA 0 zł

Jak zaspokajać potrzeby behawioralne kotów poprzez dobór formy i sposobu karmienia

Wtorek – 23 kwietnia 2024 – godz. 20:00

Temat żywienia kotów domowych budzi wiele kontrowersji – dotyczą one zarówno rodzaju podawanej kotu diety, jak i formy podawania posiłków czy nawet częstotliwości karmienia…

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy opartej na dowodach naukowych, przygotowałyśmy dla Ciebie syntezę wiarygodnych informacji o prawidłowym żywieniu kotów.

Omówimy naturalne zachowania pokarmowe kotów – drapieżników żywiących się małymi, upolowanymi ofiarami. Wyjaśnimy, dlaczego forma i sposób karmienia są tak ważne dla zachowania dobrostanu kota. Omówimy najczęstsze błędy żywieniowe popełniane przez opiekunów kotów. Pokażemy sposoby na podawanie kotu posiłków w sposób angażujący naturalne instynkty i zmysły.
Webinar Jak zaspokajać potrzeby behawioralne kotów

Sesja pytań i odpowiedzi

Po prezentacji będzie czas na pytania – rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości na temat zaspokajania kocich potrzeb behawioralnych związanych z jedzeniem i omówimy konkretne przypadki zgłaszane przez uczestników.

Autorki kursu

O prowadzących

Specjalistka żywienia psów i kotów. Absolwentka Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW. Tworzy cykl kursów doszkalających dla osób pracujących ze zwierzętami. Patrzy na zdrowie naukowo i holistycznie. Zależy jej, aby specjaliści mieli najnowszą wiedzę akademicką, pracowali z autentyczną troską i empatią do siebie, zwierząt i ich opiekunów. 

Behawiorystka (COAPE, 2009), zoopsycholożka (PAN, 2010), magister filozofii (UŚ).  Od 15 lat profesjonalnie zajmuje się terapią zachowania zwierząt, specjalizuje się w problemach behawioralnych kotów (www.zooedukacja.pl). Jest autorką książki „Jak dobrze żyć z kotem. Poradnik dla początkujących i zaawansowanych” (2023). W latach 2003-2008 organizowała opiekę nad kotami jako liderka wolontariuszy w społecznym azylu dla zwierząt.

Lekarz weterynarii i dyplomowany behawiorysta psów i kotów (Animal Behaviourist Supervisor, COAPE). Klinicznie pasjonuje się medycyną behawioralną, zwłaszcza kocich zaburzeń zachowania. Jest autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych, wystąpień konferencyjnych, a także szkoli studentów i lekarzy weterynarii w zakresie medycyny behawioralnej.

🎁 PREZENTY za udział

Jeśli uda Ci się uczestniczyć w webinarze na żywo, otrzymasz CERTYFIKAT potwierdzający Twoje uczestnictwo w szkoleniu. 📜

Gdyby jednak nie udało Ci się dotrzeć na spotkanie, nic straconego! Dla wszystkich zapisanych na webinar przewidziałam mailowe PODSUMOWANIE i link do powtórki – dostaniesz je na skrzynkę mailową następnego dnia. 📩

UWAGA ⚠️ Nagranie webinaru będzie dostępne tylko przez 48 godzin!

Później trafi do sklepu w cenie 149 złotych.

certyfikat webinar Karolina Hołda
Przyjdź i bądź z nami na żywo 23 kwietnia o 20:00.
Webinar o sposobach na zaspokojenie kocich potrzeb behawioralnych jest częścią kursu PRO “Wpływ żywienia na behawior kota”. Więcej szczegółów otrzymasz po zapisie.

Spójrz, co mówią uczestnicy naszych webinarów:

WEBINAR DIETY WEGE DLA PSÓW I KOTÓW opinia
opinie webinar deskop

Zapisz się na szkolenie

Jak zaspokajać potrzeby behawioralne kotów poprzez dobór formy i sposobu karmienia

Wtorek – 23 kwietnia 2024 – godz. 20:00