Zapisz się na szkolenie online ZA 0 zł

Żywienie psów hodowlanych oraz odchów szczeniąt – praktyka hodowców a wiedza naukowa

Wtorek – 11 czerwca 2024 – godz. 20:00

Wiedza, jak prawidłowo żywić psy jest niezbędna każdemu hodowcy – każdy błąd może negatywnie wpłynąć nie tylko na zdrowie suki i skuteczność krycia, ale także na całe przyszłe życie szczeniąt!

Jednak wiele osób profesjonalnie zajmujących się hodowlą psów rasowych stosuje praktyki, które nie zawsze są zgodne z naukową wiedzą, a mimo to nieraz okazują się bardzo skuteczne. Jakie mogą być konsekwencje stosowania się do niektórych porad kolegów po fachu? I czy zawsze należy kurczowo trzymać się teorii?

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy opartej na dowodach naukowych, przygotowałyśmy dla Ciebie syntezę wiarygodnych informacji o prawidłowym żywieniu psów hodowlanych i szczeniąt.

Zajmiemy się analizą konkretnych przypadków zebranych wśród hodowców w zakresie psów hodowlanych ze szczególnym naciskiem na suki w ciąży i laktacji oraz odchów szczeniąt przy suce. Skonfrontujemy teorię z praktyką, czyli odniesiemy zebrane przypadki i doświadczenia hodowców do zasad prawidłowego żywienia. Na podstawie konkretnych praktyk, które nie sprawdziły się hodowcom, wyjaśnimy od strony naukowej, dlaczego dane sposoby nie zadziałały i jak można je zmodyfikować, aby były skuteczne.
WEBINAR ROZRÓD

Sesja pytań i odpowiedzi

Po prezentacji będzie czas na pytania – omówimy konkretne przypadki zgłaszane przez uczestników i doradzimy, jak rozwiązać problemy żywieniowe, z którymi najczęściej spotykają się hodowcy psów rasowych.

dr Karolina Hołda tech. wet. Joanna Dziurowicz

O prowadzących

Specjalistka żywienia psów i kotów. Absolwentka Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW. Tworzy cykl kursów doszkalających dla osób pracujących ze zwierzętami. Patrzy na zdrowie naukowo i holistycznie. Zależy jej, aby specjaliści mieli najnowszą wiedzę akademicką, pracowali z autentyczną troską i empatią do siebie, zwierząt i ich opiekunów. Uczy jaki wpływ ma dietoprofilaktyka na dobrostan naszych czworonożnych przyjaciół.

Miłośniczka kynologii w każdym jej aspekcie, zafascynowana psami – ich różnorodnością w obrębie gatunku, historią i wpływem na dzieje oraz rozwój człowieka. Bibliofilka posiadająca w swej kynologicznej bibliotece tysiące publikacji dotyczących psów. Od 2003 roku hodująca białe owczarki szwajcarskie pod przydomkiem „Canta Lupa FCI”. Asystent kynologiczny ZKwP, X grupa – charty. Od 2019 roku autorka i prowadząca kanał edukacyjny „TropiDog radzi” na platformie Youtube. Technik weterynarii, inseminator, a także ogrodniczka specjalizująca się w roślinach niebezpiecznych dla psów.

🎁 PREZENTY za udział

Tym webinarem oficjalnie otworzymy przedsprzedaż kursu PRO “Żywienie w okresie rozrodu psów i kotów”. Z tej okazji na wszystkich uczestników będących z nami na żywo czeka wyjątkowa NIESPODZIANKA. Nie zdradzamy jeszcze tajemnicy, jednak będzie to prawdziwa gratka dla hodowców psów i kotów rasowych! Zostań z nami do końca spotkania – obiecujemy, że nie pożałujesz. 🙂

Jeśli uda Ci się uczestniczyć w webinarze na żywo, otrzymasz CERTYFIKAT potwierdzający Twoje uczestnictwo w szkoleniu. 📜

Gdyby jednak nie udało Ci się dotrzeć na spotkanie, nic straconego! Dla wszystkich zapisanych na webinar przewidziałam mailowe PODSUMOWANIE i link do powtórki – dostaniesz je na skrzynkę mailową następnego dnia. 📩

⚠️ Nagranie webinaru będzie dostępne tylko przez 48 godzin!

Niespodzianka certyfikat notatki z podsumowaniem
Przyjdź i bądź z nami na żywo 11 czerwca o 20:00.
Webinar o żywieniu psów hodowlanych i szczeniąt jest częścią kursu PRO “Żywienie w okresie rozrodu psów i kotów”. Więcej szczegółów otrzymasz po zapisie.

Spójrz, co mówią uczestnicy naszych webinarów:

WEBINAR DIETY WEGE DLA PSÓW I KOTÓW opinia
opinie webinar deskop

Zapisz się na szkolenie za o zł

Żywienie psów hodowlanych oraz odchów szczeniąt – praktyka hodowców a wiedza naukowa

Wtorek – 11 czerwca 2024 – godz. 20:00