fbpx ...

Poczekaj!

Aby dokończyć zapis na listę i zapisać się na webinar, wejdź na swoją skrzynkę mailową i kliknij przycisk potwierdzający (sprawdź również SPAM).

Zanim jednak zajrzysz do skrzynki, obejrzyj poniższą propozycję. Mam dla Ciebie coś jeszcze. TYLKO TERAZ ⬇️

UWAGA! Ta propozycja jest JEDNORAZOWA i będzie dla Ciebie dostępna tylko przez 15 minut ze względu na to, że cena jest tak szalenie niska.

:
:
:

E-BOOK "Suplementy w diecie BARF"

Zdobądź profesjonalną i praktyczną wiedzę w pigułce o suplementach oraz ich dawkowaniu w diecie BARF.
97 zł 37
Ten ebook ma na celu zweryfikować zasadność podawania psom popularnych substancji obecnych w suplementach powszechnie stosowanych w diecie BARF i zweryfikować dawkowanie sugerowanie przez producentów na podstawie wiedzy popartej badaniami naukowymi.
Lista 11 najpopularniejszych suplementów podawanych na diecie BARF.
Każdy rozdział to odpowiedź na pytania: czym jest dany suplement, jak działa, kiedy go podawać, jak wygląda dawkowanie, możliwe skutki uboczne i bezpieczeństwo, przeciwskazania, a także bibliografia.
PROMOCJA!

Dla kogo jest ten e-book?

E-book “Suplementy w diecie psa” skierowany jest przede wszystkim do profesjonalistów pracujących z psami na co dzień. To ekspercka wiedza, bazująca na aktualnych badaniach naukowych, dotycząca zasadności podawania psom popularnych substancji obecnych w suplementach oraz dawkowania. Skorzystasz z niej również jako zaangażowany opiekun psa lub kota, który chce podawać swojemu pupilowi dietę surową.

TYLKO TERAZ! 37 zł zamiast 97 zł​

Scroll to Top