fbpx

Chcesz nauczyć się czytać etykiety karm komercyjnych?

Zdobądź praktyczną wiedzę i doradzaj swoim klientom w wyborze NAJLEPSZEJ KARMY
dla ich psów i kotów!

Oto idealny kurs dla Ciebie:
kurs PRO "Karmy komercyjne"

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

JESTEŚ PROFESJONALISTĄ

Pracujesz ze zwierzętami na co dzień i chcesz doradzać swoim klientom profesjonalnie w kwestii wyboru karmy. Ta wiedza jest dla Ciebie! Podnieś swoje kompetencje!

JESTEŚ OPIEKUNEM

Poszukujesz eksperckiej wiedzy odnośnie wyboru najlepszej karmy dla Twojego pupila. Te kurs da Ci niezbędne umiejętności!

Jakie umiejętności i wiedzę da Ci kurs PRO „Karmy komercyjne”?

  • Z łatwością zaczniesz czytać etykiety karm i zinterpretujesz zapisy na opakowaniu produktu.
  • Poznasz techniki marketingowe producentów i nie dasz się wprowadzić w żaden błąd.
  • Dowiesz się jak wybrać NAJLEPSZĄ karmę dla określonego zwierzaka i czym się kierować. Otrzymasz również podręczną checklistę ułatwiającą wybór produktu.
  • Zaznajomisz się z procesem produkcji karm suchych i mokrych (ekstruzja, pieczenie, sterylizacja, liofilizacja, tłoczenie na zimno), a także z pojęciem strawności karmy.
  • Poznasz systemy kontroli jakości karm i w jaki sposób dba się o bezpieczeństwo produktu.
  • Nauczysz się o zagrożeniach i korzyściach związanych z podawaniem karm komercyjnych. 
  • Zdobędziesz wiedzę o trendach na rynku pet food (naturalne, grain-free, monobiałkowe, wysokobiałkowe/niskowęglowodanowe, oparte na insektach, wege, gluten-free, bio/organic, gmo-free, „wypełniacze”).

Kto Cię będzie uczyć?

Dr Karolina Hołda

Nazywam się dr Karolina Hołda i zajmuję się naukowo żywieniem zwierząt towarzyszących jako niezależna ekspertka. Od ponad 10-lat współpracuję z producentami karm, głównie bilansując receptury. To dlatego w tym kursie dzielę się z Tobą ekspercką wiedzą, popartą doświadczeniem i praktyką.

Wprowadzę Cię w fascynujący świat dietetyki zwierzęcej i odkryję przed Tobą wszelkie sekrety branży pet food. Więcej przeczytasz o mnie tutaj.

DSC_0704 3

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz prezent -
schemat "Jak krok po kroku przestawić psa na inną karmę"

Pamiętaj, że abym mogła wysłać Ci infografikę, musisz potwierdzić swój adres e-mail w mailu, który za chwilę trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder Oferty oraz Spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki.

Przewiń do góry