fbpx

Zapisz się bezpłatnie na webinar ⬇️

Podczas webinaru dowiesz się:

PREZENTY

Każdy, kto zapisał się na webinar, otrzyma następnego dnia mailowo dostęp do PODSUMOWANIA z tego spotkania. Osoby, które będą obecne na żywo, otrzymają dodatkowo CERTYFIKAT potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu. Nie możesz tego przegapić!

Nie martw się jednak, jeśli nie możesz być ze mną na żywo – na Twoją skrzynkę mailową trafi link do zapisanego nagrania, aby dać Ci szansę na obejrzenie w dogodnym dla Ciebie momencie. Ale uwaga! – nagranie webinaru będzie ogólnodostępne tylko przez 72 godziny. Później trafi do sklepu i pozostanie do obejrzenia już tylko odpłatnie.

Kim jestem?

Dr Karolina Hołda

Nazywam się dr Karolina Hołda i zajmuję się naukowo żywieniem zwierząt towarzyszących jako niezależna ekspertka. Od ponad 10-lat współpracuję z producentami karm, głównie bilansując receptury i weryfikując etykiety karm. To dlatego w tym webinarze podzielę się z Tobą ekspercką wiedzą, popartą doświadczeniem i praktyką.

Wprowadzę Cię w fascynujący świat dietetyki zwierzęcej i odkryję przed Tobą wszelkie sekrety branży pet food. Więcej przeczytasz o mnie tutaj.

DSC_0704 3

To co, widzimy się na żywo już 6 października o godzinie 20:00?

Zapisz się na na bezpłatny webinar
"Chwyty marketingowe na rynku pet food"

Pamiętaj, że abym mogła wysłać Ci dostęp do spotkania, musisz potwierdzić swój adres e-mail w mailu, który za chwilę trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder Oferty oraz Spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki.

Przewiń do góry