fbpx ...

Zapisz się na bezpłatny webinar-warsztaty ⬇️

Czego się nauczysz?

Żywienie w okresie wzrostu w ogromnym stopniu determinuje jakość życia zwierzęcia w całym dorosłym życiu. Podczas webinaru dowiesz się, dlaczego w fazie wzrostu konieczne jest utrzymanie szczupłej sylwetki (nie kluseczki 😉 ). Otrzymasz gotowe narzędzia do monitorowania tempa wzrostu, dzięki czemu:

– będziesz w stanie określić, czy szczenię i kocię rozwijają się normalnie;

– ewentualne zaburzenia wzrostu mogą być szybciej rozpoznane, co umożliwia wcześniejsze wprowadzenie korekty.

Spotkanie dedykowane jest osobom, które pracują z psami i kotami na co dzień. 

PREZENTY

Każdy, kto zapisał się na webinar, otrzyma następnego dnia mailowo dostęp do PODSUMOWANIA z tego spotkania. Osoby, które będą obecne na żywo, otrzymają dodatkowo CERTYFIKAT potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu. Nie możesz tego przegapić!

Nie martw się jednak, jeśli nie możesz być ze mną na żywo – na Twoją skrzynkę mailową trafi link do zapisanego nagrania, aby dać Ci szansę na obejrzenie w dogodnym dla Ciebie momencie. Ale uwaga! – nagranie webinaru będzie ogólnodostępne tylko przez 72 godziny. Później trafi do sklepu i pozostanie do obejrzenia już tylko odpłatnie za 149 złotych, bo na tyle wyceniam tę wiedzę.

Kim jestem?

Dr Karolina Hołda

Nazywam się dr Karolina Hołda i zajmuję się naukowo żywieniem zwierząt towarzyszących jako niezależna ekspertka. Moją misją jest to, aby jak najwięcej opiekunów zwierząt miało świadomość, że wielu problemom zdrowotnym można zapobiec dzięki prawidłowemu żywieniu. To dlatego od lat edukuję kolejnych specjalistów żywienia psów i kotów.

Wprowadzę Cię w fascynujący świat dietetyki zwierzęcej i odkryję przed Tobą wszelkie sekrety żywienia szczeniąt. Więcej przeczytasz o mnie tutaj.

DSC09546 2

To co, widzimy się na żywo już 7 grudnia o godzinie 20:00?

Zapisz się na bezpłatny webinar-warsztaty
"Czy szczenię i kocię rosną prawidłowo?"

Pamiętaj, że abym mogła wysłać Ci dostęp do spotkania, musisz potwierdzić swój adres e-mail w mailu, który za chwilę trafi do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli po zapisie go tam nie ma, sprawdź koniecznie folder Oferty oraz Spam i przenieś go stamtąd do głównej skrzynki.

Scroll to Top