Naucz się układać diety domowe dla psów i kotów.

Dołącz do Kursu PRO i podnieś kompetencje o bilansowanie dawek pokarmowych.

Dieta domowa ma wiele zalet, ale tylko wtedy, gdy jest prawidłowo zbilansowana

Czy zdarza Ci się pracować ze zwierzętami, których właściciele chcą stosować dietę gotowaną, ale Ty nie masz pewności, jak ją ułożyć?

A może masz styczność z takimi pacjentami, u których żadna komercyjna karma nie wystarcza, żeby zaspokoić ich wyjątkowe potrzeby? Być może myślisz wtedy, że najlepszym rozwiązaniem byłaby dieta domowa, ale nie zalecasz jej, bo brakuje Ci doświadczenia w jej bilansowaniu?

pies na diecie domowej

Czasami dieta domowa to najlepsza opcja

Dzięki niej możesz indywidualnie zadbać o zwierzę, podając składniki dopasowane do jego wieku, rasy, masy ciała, stanu zdrowia, poziomu aktywności i upodobań smakowych.

Masz kontrolę nad tym, co trafia do psiej lub kociej miski.

Wykorzystujesz świeże i nieprzetworzone składniki, które nie zawierają konserwantów.

Ułożenie receptury dostosowanej do potrzeb konkretnego zwierzęcia nie jest jednak proste.

Skąd wiedzieć, jakie surowce będą najlepsze w przypadku zwierząt z rozmaitymi chorobami, młodych, dorosłych i starszych?

Widzisz, podchwytliwe jest to, że wiele objawów niezbilansowanej diety pojawia się po dłuższym czasie. Osteochondroza, krzywica i wtórna żywieniowa nadczynność przytarczyc to tylko niektóre negatywne skutki nieprawidłowej diety domowej u psów i kotów.

Jak tego uniknąć?

Jeśli chcesz nauczyć się bilansować dietę domową swoich pacjentów, potrzebujesz aktualnej, naukowej wiedzy, podanej w prosty sposób. 👌

Potrzebujesz też praktycznych narzędzi, dzięki którym w prosty sposób przeliczysz dawki żywieniowe podczas wizyty pacjenta w Twoim gabinecie.

ROZWIĄZANIE

Nauczysz się tego w Kursie PRO “Diety domowe gotowane” dla psów i kotów.

Dołącz do kursu, a zdobędziesz rzetelną wiedzę o zbieraniu historii żywieniowej, doborze surowców i optymalnych dawkach.

Zyskasz też umiejętności, pomocne w bilansowaniu diet domowych. Stawiamy na medycynę weterynaryjną opartą na dowodach naukowych (EBVM) – dlatego masz pewność, że to, czego się uczysz, jest wynikiem starannej, bezstronnej i obiektywnej analizy.

POZIOM PRO

Dla kogo jest Kurs PRO “Diety domowe gotowane”?

Dla lekarzy weterynarii

oraz dla innych specjalistów z branży weterynaryjnej:
techników weterynarii,
behawiorystów,
innych osób pracujących z opiekunami psów i kotów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat diet domowych.

Czy ty też tak masz?

Dołącz do kursu, jeśli:

Potrzebujesz rzetelnej wiedzy na temat bilansowania dawek pokarmowych dla psów i kotów, zgodnie z aktualnymi standardami i wytycznymi dietetycznymi. Chcesz zdobyć praktyczne umiejętności tworzenia i dostosowywania diet domowych. Pragniesz lepiej zrozumieć źródła składników odżywczych w surowcach stosowanych w dietach domowych. Chcesz móc w ramach kursu skonsultować się z doświadczonymi ekspertami żywienia zwierząt. Potrzebujesz szkolenia online, które możesz przerabiać z dowolnego miejsca, w wygodnym dla Ciebie tempie. Chcesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu, potwierdzający zdobyte umiejętności i wiedzę.dla różnych grup wiekowych zwierząt.

PROGRAM KURSU

Czego dokładnie dowiesz się podczas kursu?

Moduł 1: Wprowadzenie – diety domowe
 • W pierwszej części kursu poznasz definicję diety domowej, przyczyny i wskazania do jej stosowania oraz motywacje opiekunów wybierających ten model żywienia. 
 • Zrozumiesz wyzwania stojące przed specjalistami i opiekunami przy stosowaniu diet gotowanych.
 • Dowiesz się, jak powinna wyglądać współpraca między lekarzem prowadzącym a dietetykiem weterynaryjnym.
 • Zobaczysz, jak wygląda koszt żywienia dietami domowymi w porównaniu do karm komercyjnych.
 • Poznasz charakterystykę różnych metod żywienia, w tym ich strawność.
Moduł 2: Wady i zalety diety domowej
 • Poznasz korzyści płynące z podawania diety domowej i potencjalne zagrożenia, mogące się pojawić przy braku odpowiedniej wiedzy.
 • Zapoznasz się z licznymi opisami przypadków z praktyki klinicznej autorek, będącymi konsekwencjami niezbilansowanej diety (m.in. osteochondroza, spontaniczne złamania kości, spondyloza kręgów szyjnych, choroba żółtego tłuszczu).
 • Dowiesz się, jakie problemy mogą się pojawić przy stosowaniu diet domowych, które są poza kontrolą lekarza lub specjalisty.
Moduł 3: Wywiad dietetyczny
 • W tym module przygotujesz się do przeprowadzenia konsultacji żywieniowej.
 • Dowiesz się, o co należy zapytać opiekuna, zanim ułożysz dawkę pokarmową, jak zebrać potrzebną historię pacjenta i jakie zlecić badania. 
 • Otrzymasz wskazówki, jak zadbać o dobrą relację z klientem i co warto mu przekazać, zanim zacznie stosować dietę domową.
Moduł 4: Ewaluacja obecnej diety pacjenta
 • Nauczysz się, w jaki sposób dokonać ewaluacji obecnej diety pacjenta, ze zwróceniem uwagi na makroskładniki: białko i aminokwasy, kwasy tłuszczowe, węglowodany oraz mikroskładniki: witaminy i składniki mineralne.
 • Zdobędziesz informacje na temat korzystania z oficjalnych wytycznych dotyczących zapotrzebowania na niezbędne składniki odżywcze dla psów i kotów.
Moduł 5: Składniki receptury – źródła makroskładników w surowcach
 • W tej części zapoznasz się z dostępnymi bazami danych o wartościach odżywczych, z ich charakterystyką oraz programami do bilansowania dawek pokarmowych dla psów i kotów.
 • Poznasz grupy surowców wykorzystywane w dietach domowych (mięso, podroby, produkty węglowodanowe, warzywa, owoce, zioła) będące źródłami makroskładników.
 • Dowiesz się, które produkty są niebezpieczne i zawierają substancje antyżywieniowe.
Moduł 6: Składniki receptury – źródła składników mineralnych i witamin
 • Zdobędziesz wiedzę o źródłach mikroskładników w diecie domowej.
 • Poznasz możliwości uzupełniania składników mineralnych i witamin w dawce pokarmowej za pomocą gotowych preparatów oraz surowców naturalnych.
 • Nauczysz się dobierać dodatki żywieniowe (suplementy), dzięki opracowanemu przeglądowi produktów komercyjnych dostępnych w Polsce i za granicą.
Moduł 7: Zasady układania diet domowych
 • To kluczowa część kursu – nauka zasad układania diet domowych.
 • Poznasz reguły przygotowywania receptur pełnoporcjowych dawek dla psów i kotów na podstawie aktualnych wytycznych FEDIAF i NRC, w oparciu o dostępne oprogramowanie Pet Diet Designer oraz Balance It®.
 • Prześledzisz bilansowanie dawek pokarmowych krok po kroku, łącznie z często pojawiającymi się trudnościami i wyzwaniami.
Moduł 8: Przykładowe receptury
 • Otrzymasz przykładowe receptury do pobrania – dla psów i kotów chorych, wraz z omówieniem przypadku pacjenta, dla którego przygotowana była konkretna dawka.
 • Dostaniesz także zbilansowane receptury dla zdrowych psów i kotów wraz z parametrami diety i przelicznikami, co pozwoli na uniwersalne użycie przepisów. Dołączone opisy ułatwią opiekunowi przyrządzanie posiłków.
 • Zapoznasz się z raportami dotyczącymi różnych płatnych programów do bilansowania dawek pokarmowych.
Moduł 9: Monitorowanie pacjenta na diecie domowej
 • Zobaczysz, jak wyglądają procedury monitorowania pacjentów, dla których ułożyłaś(-łeś) dietę domową (w tym rekomendacje wizyt kontrolnych w zależności od stanu zdrowia zwierzęcia). 
 • Poznasz opisy przypadków dostosowania diety do pacjentów, u których modyfikacje planu leczenia były niezbędne, np. ze względu na brak akceptacji danego składnika diety z powodu smakowitości lub reakcji organizmu, czy ze względu na progresję choroby.
 • Zrozumiesz schemat wprowadzania diety domowej i późniejszych zmian, co pokażemy Ci na przykładzie różnych scenariuszy.
 • Dowiesz się, jaka jest definicja diety lekkostrawnej i postępowanie dietetyczne przy biegunkach.
 • Dodatkowo otrzymasz listę substytutów surowców.
Moduł 10: Przygotowanie i przechowywanie posiłków
 • W ostatniej części kursu otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące przygotowywania i przechowywania posiłków domowych.
 • Ta część odpowie na często zadawane przez opiekunów pytania, np. Kiedy dodawać suplementy do jedzenia? Czy można je mrozić wraz z porcjami? Czy można odgrzewać porcje w mikrofalówce? Jakie przekąski i ile mogę podać na diecie domowej?
 • Poznasz sposoby przygotowywania posiłków – gotowanie zwykłe, gotowanie na parze, czy szybkowar. Zrozumiesz, czym się charakteryzują i jaki jest ich wpływ na straty wartości odżywczych.
 • Odkryjesz sposoby przechowywania (konserwowania) posiłków: pasteryzacja, tyndalizacja, mrożenie, chłodzenie.

BONUSY

🌟 BONUS 1

Webinar: Diety wegetariańskie dla psów i kotów

🌟 BONUS 2

Spotkanie LIVE Mity o gotowanym żywieniu wraz z sesją Q&A (pytania o diety domowe i odpowiedzi autorek kursu)

Zobacz przykładowe materiały do pobrania, które od nas dostaniesz

PDF: Nutritional Assessment Checklist

– checklista w angielskiej wersji językowej, dzięki której dowiesz się, jak ułatwić sobie ocenę odżywienia psów i kotów.

PDF: Short Diet History Form

– przykładowy szablon wywiadu dietetycznego autorstwa stowarzyszenia WSAVA, który pozwoli Ci zorientować się, o co warto zapytać podczas rozmowy z opiekunem zwierzęcia.

PDF: Wywiad dietetyczny w polskiej wersji językowej

 – szablon formularza, który pomoże Ci przeprowadzić kompletny wywiad.

EKSPERCKIE OPROGRAMOWANIE

Chcesz zostać ekspertem bilansowania diet domowych dla psów i kotów? Ta sztuka wymaga praktyki.

Jeśli chcesz być naprawdę dobrym specjalistą, potrafiącym bez trudu układać diety domowe dla chorych i zdrowych zwierząt – potrzebujesz nieco wprawy.

Właśnie dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie moduł, w którym dokładnie omawiamy praktyczny aspekt komponowania diety domowej na przykładzie oprogramowania Pet Diet Designer (PDD) oraz Balance It®.

Nauczymy Cię obsługi powyższych programów na przykładach konkretnych dawek pokarmowych. Kiedy już samodzielnie zaczniesz układać receptury, będziemy służyły Ci wsparciem w zamkniętej grupie dla kursantów serii PRO na Facebooku.

diety-dla-psow-i-kotow-programy

Dlaczego to właśnie my nauczymy Cię bilansowania diet domowych?

Dr Karolina Hołda

Całe zawodowe życie zajmuję się naukowo żywieniem zwierząt towarzyszących jako niezależna ekspertka. Zdobywałam doświadczenie w Belgii i USA, prowadząc konsultacje żywieniowe z opiekunami psów i kotów oraz układając diety domowe.

Zaobserwowałam, że na całym świecie występuje potrzeba edukacji specjalistów w zakresie dietetyki weterynaryjnej, aby mogli w rzetelny sposób doradzać swoim klientom. Moją misją jest wspieranie profesjonalistów w bilansowaniu dawek pokarmowych dla pacjentów i tym samym wpływaniu na poprawę ich dobrostanu.

dr n. wet. Agnieszka Kurosad

Aktualnie pracuję w dziale R&D Vet Planet sp. z o.o. gdzie zajmuję się rozwojem produktów dietetycznych. Prowadzę Akademię Vet Expert (webinary) i jestem redaktorem naczelnym czasopisma dla lekarzy weterynarii Veterinary Life. Wcześniej pracowałam jako adiunkt na Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie prowadziłam zajęcia z dietetyki weterynaryjnej oraz żywienia psów i kotów.

Jestem autorką i współautorką publikacji naukowych i popularno-naukowych, w tym 3 książek związanych z żywieniem i dietetyką zwierząt. Na co dzień zajmuję się dietoterapią chorych zwierząt. Prywatnie jestem opiekunką kilku przygarniętych, chorych kotów, z których każdy ma fantastyczny charakter.

doktor Karolina Hołda wiedza naukowa
karolina holda
karolina holda
doktor Karolina Hołda wiedza naukowa
Wyciągnęłyśmy dla Ciebie esencję wiedzy o bilansowaniu diet domowych z najnowszej literatury naukowej i własnej wieloletniej praktyki. Zapisz się na kurs, a w przystępny sposób pokażemy Ci, jak prawidłowo układać receptury dla psów i kotów.

Zastanawiasz się

Co jeszcze zyskasz, dołączając do Kursu Pro o dietach domowych?

 • Nauczysz się, jak rozmawiać z opiekunami psów i kotów w sposób obiektywny i rzeczowy, pielęgnując relację z klientem.
 • Będziesz mieć kontakt z autorkami kursu i innymi kursantami, we wspierającej atmosferze zamkniętej grupy na Facebooku
 • Poznasz wyniki aktualnych badań naukowych, nie spędzając przy tym setek godzin (zrobiłyśmy to za Ciebie).
 • Dostaniesz wszystkie potrzebne narzędzia, które wykorzystasz w swojej praktyce, doskonaląc umiejętność poprawnego układania receptur.

TWOJA INWESTYCJA

Ile kosztuje Kurs PRO o dietach domowych?

Raz jeszcze podsumujmy, co otrzymasz w kursie:

Dostęp do Kursu PRO Diety domowe gotowane dla psów i kotów (10 modułów) – wartość 699 zł
BONUS 1 – Webinar o dietach wegetariańskich – wartość 149 zł
BONUS 2 – LIVE (31.01.2024) Mity o gotowanym żywieniu oraz sesja pytań i odpowiedzi dotyczącymi diet domowych. – wartość 99 zł
– Podsumowania i materiały dodatkowe w PDF – wartość 79 zł
Bibliografia i spis książek polecanych do dalszego zgłębiania tematu – wartość 39 zł

SUMA: 1065 zł

Jak widzisz, wartość wszystkich powyższych materiałów wynosi ponad 1060 zł. Oprócz tego otrzymujesz też dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz zadać nam pytanie o tematy poruszane w kursie oraz otrzymasz wsparcie w razie trudności pojawiających się w Twojej pracy.

Realna wartość wiedzy, którą skondensowałyśmy dla Ciebie w tym szkoleniu, jest jednak o wiele większa. Spędziłyśmy wiele długich godzin na syntezie artykułów naukowych o bilansowaniu diet domowych psów i kotów. Dokładając nasze wieloletnie doświadczenie w praktyce weterynaryjnej, stworzyłyśmy dla Ciebie merytoryczną pigułkę, dzięki której oszczędzasz czas, zyskując wiarygodne źródło naukowej wiedzy o żywieniu zwierząt.

Jeśli przeliczyłybyśmy nasz czas i doświadczenie na pieniądze, wyszłaby pewnie zawrotna kwota… jednak na szczęście patrzymy na życie realistycznie. 😉 

Zależy nam na tym, by lekarze weterynarii i inni specjaliści zajmujący się zawodowo zwierzętami, potrafili trafnie komponować diety domowe i wspierać zdrowie psów i kotów na co dzień.

👉 I właśnie z tego powodu zapraszamy Cię do wejścia na pokład kursu w mocno obniżonej cenie! 🐾

TERAZ masz możliwość dołączenia do Kursu PRO Diety domowe gotowane dla psów i kotów za jedyne… 594 zł!

🔥 UWAGA! Oferta PREMIEROWA jest ważna tylko do 6 października! 🔥

Potem cena rośnie i od 7 października 2023 kurs będzie dostępny w sprzedaży regularnej za 699 zł.

POZNAJ OPINIE

Zobacz, co o Kursach PRO mówią uczestnicy

“Jestem behawiorystą i właścicielką dwóch psów oraz trzech kotów. Zauważyłam, że coraz więcej psów ma problemy z nietolerancjami lub alergiami pokarmowymi. (…) W trakcie kursu dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, które były dla mnie zaskoczeniem (np. kwestia zbóż w diecie psów, ilości białka w karmie czy alergii krzyżowych). Czytając posty innych dietetyków, myślę, że Karolina jest najlepsza w Polsce w tym, co robi. Jestem bardzo mile zaskoczona ilością materiału udostępnionego w kursie oraz rzetelną wiedzą Karoliny. Kurs obala mity przekazywane przez wiele lat i pokazuje, że nauki nigdy za wiele.”

Katarzyna Kuryłowicz, behawiorysta zwierzęcy, napsieklopoty.com

“Obecnie kończę studia podyplomowe z Zoopsychologii. W przyszłości chciałabym być behawiorystą i dietetykiem (…) Dużym problem w kwestii żywienia jest natłok różnych informacji, często bardzo skrajnych. Można wówczas pogubić się, co faktycznie jest dla zwierzaka dobre. (…) Uważam, że Karolina jest dobrym nauczycielem, bo nie popada w żadną skrajność.”

Agata Kowalewska, wolontariusz, studentka Zoopsychologii

Studiuję psychoterapię psów i uznałam, że wiedza z zakresu dietetyki psiej jest mi również bardzo potrzebna. Jak wiadomo jelita – drugi mózg, stąd moje uczestnictwo w programie Karoliny. Forma kursu jest przystępna. Szczególnie cenne były dla mnie materiały z zadaniami, podsumowania, kalkulator i ciekawostki. Uważam, że ten kurs powinien przejść każdy pracujący z psami, a i właścicielom też by nie zaszkodziło. 

Maga Sim

Masz wątpliwości, czy ten kurs naprawdę Ci się opłaci?

Cena kursu to 699 zł. Rozłóżmy ją sobie na 12 miesięcy roku, żeby zobaczyć, ile tak naprawdę inwestujesz.

699 podzielone na 12 daje 59 zł miesięcznie.

To tyle, co litrowy płyn do dezynfekcji. 🧴

59 zł (czyli równowartość jednej butelki płynu) miesięcznie za… 

Kompleksowe przeszkolenie z układania diet domowych dla psów i kotów, które pozwoli Ci:
 • poczuć się pewniej w pracy,
 • profesjonalnie troszczyć się o wszystkich pacjentów, także tych o szczególnych potrzebach,
 • zyskać renomę w środowisku jako ekspert od żywienia psów i kotów.

Jaką masz gwarancję, że kurs sprawdzi się u Ciebie?

Wykorzystałyśmy kilkaset publikacji naukowych oraz wiele lat naszej praktyki weterynaryjnej, aby stworzyć dla Ciebie ten kurs. Ręczymy za jego jakość i jesteśmy przekonane, że nauczysz się dzięki niemu profesjonalnie komponować diety domowe, zarówno dla zdrowych czworonogów, jak i dla tych z różnymi schorzeniami.

Oczywiście może się zdarzyć, że po wejściu na platformę kursową zmienisz zdanie i uznasz, że jednak nie chcesz w tej chwili zgłębiać tego tematu.

Jeśli w ciągu 7 dni zdecydujesz, że rezygnujesz z udziału w kursie, wystarczy, że wyślesz w tej sprawie maila, a bez zbędnych pytań oddamy Ci całą kwotę.

Diety domowe to nie chwilowa moda. To sposób na dokładne dopasowanie sposobu odżywiania do indywidualnych potrzeb zwierzęcia i opiekuna.

WARTO WIEDZIEĆ

Kurs PRO Diety domowe gotowane dla psów i kotów.

 • 10 modułów i ok. 10 godzin treściwych lekcji wideo.
 • Certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę i nowe umiejętności.
 • Rzetelna wiedza dwóch ekspertek od żywienia zwierząt, oparta na faktach naukowych.
 • Pokaźna bibliografia i mnóstwo materiałów dodatkowych w postaci notatek, PDF-ów i artykułów naukowych.
 • Dostęp do pobranych materiałów na zawsze.
 • Gwarancja satysfakcji (lub zwrot pieniędzy).👌
 • Bonusowy moduł o dietach wegetariańskich.
 • Bonusowe spotkanie LIVE z pytaniami i odpowiedziami.
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z poradami ekspertów i wymianą doświadczeń (pojawiają się tam m.in. oferty pracy w branży).

Zapewnij swoim pacjentom najlepszą opiekę żywieniową.

Dołącz do kursu i poszerz swoją wiedzę o gotowanych dietach domowych dla psów i kotów już dzisiaj.

FAQ

Często zadawane pytania

Jeśli chcesz nauczyć się bilansować diety domowe psów i kotów, to TAK, ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki niemu nie tylko poznasz metody układania receptur żywieniowych, ale także zyskasz szeroką perspektywę, dzięki której lepiej ocenisz, w których przypadkach ten sposób karmienia zwierząt przyniesie korzyści dla czworonożnych pacjentów.

To także doskonały wybór, jeśli dotychczas towarzyszyła Ci niepewność lub zupełnie nie podejmowałaś(-eś) się układania diet domowych. W kursie otrzymasz zarówno merytoryczne podstawy, jak i wiedzę praktyczną, którą wykorzystasz operując programami PDD i Balance It®. Dostaniesz też od nas wsparcie w zamkniętej grupie dla kursantów, dzięki czemu na bieżąco rozwiejesz wszystkie wątpliwości związane z żywieniem psów i kotów.

Aby skorzystać z kursu w pełnym zakresie, potrzebujesz podstawowej znajomości języka angielskiego (program do układania dawek jest w języku angielskim).

Jeśli wahasz się, czy dołączyć do kursu i masz wątpliwości, napisz do mnie na pytania@karolinaholda.com – chętnie doradzę.

Kliknij KUP TERAZ, uzupełnij dane do wysyłki i opłać swoje zamówienie. Dostępne formy płatności to szybki przelew za pośrednictwem szybkich płatności online Przelewy24 lub PayNow (w tym Blik). Możesz też zapłacić kartą, przelewem tradycyjnym lub rozłożyć płatność na raty (PayPo).

E-mail z linkiem do platformy kursowej znajdziesz na swojej skrzynce mailowej zaraz po opłaceniu zamówienia. Zaloguj się na platformie, żeby uzyskać dostęp do lekcji i bonusowych materiałów.

Kurs oferuje elastyczny harmonogram, dzięki czemu uczestnicy mogą uczyć się w dogodnym dla siebie tempie, dostosowując naukę do swoich obowiązków. Jeśli zakupisz kurs w czasie trwania premiery, otrzymasz dostęp do trzech pierwszych modułów kursu. Kolejne moduły będą ukazywać się wg harmonogramu. Jeśli kupisz kurs po premierze, otrzymasz dostęp do większej ilości modułów w zależności od momentu zakupu. Wszystkie moduły będą opublikowane do 31 stycznia 2024. Jeśli kupisz kurs po tej dacie, od razu będziesz mieć dostęp do wszystkich modułów. Nabór do kursu jest otwarty cały czas. Cena promocyjna -15% obowiązuje tylko w czasie premiery, później możesz kupić kurs w cenie regularnej.

Sprawdź folder SPAM i wszystkie inne zakładki w swojej skrzynce mailowej. Jeśli nie znajdziesz tam maila z linkiem do platformy, napisz wiadomość na adres: pytania@karolinaholda.com – wyślę link dostępowy ponownie.

Dostęp do kursu otrzymujesz na 6 miesięcy od momentu jego zakupu. W tym czasie możesz korzystać z niego w dowolnym czasie i miejscu. Materiały dodatkowe, takie jak podsumowanie modułów, bibliografia, narzędzia możesz pobrać na swój komputer i zachować na zawsze.

Tak, po pomyślnym ukończeniu kursu (czyli po wysłuchaniu wszystkich lekcji i przejściu przez quiz z pytaniami zamkniętymi po każdym module), otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje zdolności i wiedzę w zakresie bilansowania diety domowej dla psów i kotów.

Ten kurs jest skierowany do lekarzy weterynarii, techników weterynarii, behawiorystów oraz innych specjalistów pracujących z opiekunami psów i kotów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat bilansowania dawek pokarmowych.

Cykl PRO to kursy doszkalające, skierowane do profesjonalistów pracujących ze zwierzętami lub osób planujących specjalizowanie się w żywieniu i dietetyce weterynaryjnej. Do uczestnictwa w kursie PRO wskazane jest wcześniejsze ukończenie studiów z kierunków biologicznych, takich jak medycyna weterynaryjna, zootechnika, kynologia, biotechnologia lub pokrewnych.

Ze względu na różnice w poziomie wiedzy i doświadczenia uczestników, podana jest literatura uzupełniająca, dla osób chcących jeszcze bardziej zgłębić poruszane zagadnienia. Niemniej sugerowane jest przejście przez dotychczasowe kursy z cyklu PRO lub co najmniej kurs o podstawach żywienia psów / kotów. UWAGA – kurs wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego (program do układania dawek jest w języku angielskim).

Tak, kurs skupia się na praktycznych aspektach bilansowania dawek pokarmowych, aby uczestnicy mogli tworzyć odpowiednie diety dla zwierząt o różnych potrzebach.

Tak, kurs zawiera praktyczne przykłady i case study, które pomogą uczestnikom zrozumieć, jak bilansować dawki pokarmowe dla różnych pacjentów – zarówno zwierząt zdrowych jak i chorych. Przykładowe receptury możesz pobrać na swój komputer i zachować na zawsze. UWAGA – tematy dotyczące postępowania żywieniowego na różnych etapach życia oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych są omówione w oddzielnych kursach PRO.

Tak, uczestnicy będą mieli możliwość skonsultowania się z autorkami kursu, które odpowiedzą na pytania i udzielą wsparcia w ramach kursu. Możesz zadać pytanie na zamkniętej grupie kursantów na Facebooku.

Tak, kurs został starannie opracowany zgodnie z aktualnymi standardami i wytycznymi weterynaryjnymi dotyczącymi żywienia psów i kotów.

Kurs składa się z 10 modułów, a czas trwania zależy od indywidualnej szybkości przyswajania materiału. Łączny czas trwania samych nagrań wideo wynosi około 10 godzin. Rekomendowany czas przerabiania kursu to 4 miesiące. Dostęp do lekcji wideo kursant otrzymuje na 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia.

Jeśli potrzebujesz, możesz rozłożyć płatność na raty w opcji PayPo.

Tak, jeśli przy składaniu zamówienia zaznaczysz chęć otrzymania faktury VAT i wpiszesz dane firmy. W przeciwnym razie otrzymasz paragon. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz oddzielną wiadomość e-mail z fakturą/paragonem w PDF.

Masz dodatkowe pytania?

Z chęcią na nie odpowiem! Wystarczy, że napiszesz na: pytania@karolinaholda.com.